Warszawa: bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych środowiskowych

Warszawa: bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych środowiskowych 10 listopada 2017

W dniach 27 – 28.11.2017 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych środowiskowych oraz pielęgniarek pediatrycznych nt. „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie”. Ma ono na celu poszerzenie wiedzy pracowników zawodów medycznych z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, łącznie z noclegiem i wyżywieniem. Szkolenie organizuje Państwowa Agencja Rozwiązywania problemów Alkoholowych w Warszawie wspólnie z Naczelną Izbą Pielęgniarek i Położnych.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zgłoszenie udziału (karta zgłoszenia)  pod adres t.kuziara@nipip.pl do dnia 14.11.2017 r.

Program szkolenia, karta zgłoszeniowa i dodatkowe informacje dostępne są TUTAJ

wiadomość za:

Skontaktuj się ze specjalistą ds. przeciwdziałania przemocy!
Telefon 61 22 11 112