O nas

Witamy na oficjalnej stronie internetowej projektu.

KIM JESTEŚMY?

„Wielkopolska kampania społeczno - edukacyjna na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.”

To tutaj znajdziesz informacje o miejscach , które zajmują się pomocą dla osób doznających przemocy, stosujących przemoc i świadków takich zachowań.

dla osób doznających przemocy
dla osób stosujących przemoc
dla świadków przemocy

Czy przemoc dotyczy Ciebie?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy przemoc dotyczy właśnie Ciebie, zajrzyj do zakładki przemoc. Jeżeli szukasz ośrodka, instytucji lub organizacji która zajmuje się pomocą, zajrzyj do wyszukiwarki dostępnej na stronie głównej i w zakładce baza ośrodków. W zakładce aktualności znajdują się informacje o nowych propozycjach, projektach i ofercie poszczególnych ośrodków dla osób doznających przemocy, stosujących przemoc i dla świadków przemocy.

Aktualności

Aktualności to także miejsce do umieszczania informacji o wydarzeniach, szkoleniach, konferencjach i spotkaniach adresowanych do specjalistów pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy i osób interesujących się tą problematyką. Wystarczy zajrzeć do zakladki współpraca, wypełnić i przesłać odpowiedni formularz, a wiadomość  wkrótce ukaże się na portalu. Chcemy tworzyć tę stronę wspólnie ze specjalistami pracującymi w obszarze przeciwdzialania przemocy w rodzinie i osobami interesującymi się tą problematyką. Zapraszamy do kontaktu, zapraszamy do współpracy.

Uprzejmie informujemy, że działalność portalu została czasowo zawieszone. W związku z tym nie będą dodawane kolejne wiadomości i nie będą aktualizowane dane w bazie podmiotów udzielających wsparcia.

Skontaktuj się ze specjalistą ds. przeciwdziałania przemocy!
Telefon 61 22 11 112