Spotkanie online „Jak skutecznie reagować na przemoc w rodzinie, aby nie zaszkodzić (sobie i innym)” 19 lutego 2021

Jaka jest skala potrzeb / liczba osób potrzebujących pomocy? Co pomaga, a co przeszkadza w interwencji? Jakie są koła ratunkowe (czyli miejsca pomocy)? Czego NIE robić… i czego robić WIĘCEJ w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie?

Na te pytania, już 22 lutego br. (w ramach inauguracji Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem) odpowie Renata Durda, kierowniczka „Niebieskiej Linii” IPZ.

Udział w spotkaniu online* możliwy jest po kliknięciu w poniższy link:

* Uczestnicy nie używają kamery ani mikrofonu. Podczas spotkania mogą dzielić się uwagami i zadawać prowadzącemu pytania na chacie. Ze względów technicznych decyduje kolejność wejść (limit uczestników: 100 osób).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Źródło informacji i foto: NIEBIESKA LINIA IPZ